معرفی ارزین

ارزین فعالیت خود را با مأموریت ایجاد بسترهای لازم برای انجام معاملات ساختارمندِ ادغام و تملک توسط مشاوران مالی متعهد و باتجربۀ کشور آغاز کرده است. ارزین این مهم را از طریق تشکیل و توسعۀ شبکه صاحبان پروژه و شرکت ها، شبکه سرمایه ‏گذاران و همچنین شبکه مشاوران ادغام و تملک فراهم می نماید. در واقع، طیف وسیع شرکت ها در صنایع مختلف، یافتن شرکت های موردنظر را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تسهیل می نماید و همچنین، این امکان برای صاحبان پروژه و شرکت ها فراهم می شود تا بتواند سرمایۀ مورد نیاز خود را به شیوۀ مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن جذب نمایند. آشکار است این دو، تنها از طریق شبکه ای از مشاوران ادغام و تملک میسر است که مورد اعتماد سرمایه گذاران و سرمایه پذیران می باشند و می توانند خدمات ادغام و تملک را به صورت جامع و کاملاً تخصصی به آنها ارائه دهند. 

از نظر دست اندرکاران ارزین، انجام موفق و گستردۀ معاملات ادغام و تملک، جز با توسعۀ فعالیت ها در سطح بین المللی میسر نمی باشد. از این رو، چشم انداز توسعه شبکه های فروشندگان، سرمایه گذاران و مشاوران ادغام و تملک در سطح بین الملل و بر اساس استانداردهای بین المللی پیگیری خواهیم کرد.

چرا ارزین؟

projects
تنوع شرکت ها و پروژه ها

انبوه شرکت ها و پروژه های واجد شرایط در ارزین موجب می شود تا خریداران فرصت سرمایه گذاری با مشخصات دلخواه شان را به بهترین وجه ممکن بیایند.

advisors
مشاوران باتجربه و متعهد

همکاری ارزین با مشاوران مالی و همکاری با کارشناسان فنی در صتایع مختلف، این امکان را به خریداران و همچنین فروشندگان می دهد که از انجام موفقیت آمیز خرید یا فروش شرکت یا پروژۀ مورد نظرشان اطمینان یابند.

investors
خریداران متعدد

شبکۀ سرمایه گذاران ارزین در داخل و خارج از کشور، جذب سرمایۀ موردنیاز را به بهترین شیوه و سریعترین زمان ممکن تسهیل می نماید.

شرکت ها و پروژه ها به تفکیک صنعت

مشتریان ما در ارزش یابی سهام و M&A

خدمات هوشمند ارزین

به جمع مشتریان ما بپیوندید

فروشندگان

در صورتی که قصد جذب سرمایه برای شرکت یا پروژه موردنظرتان را دارید، مشاوران ارزین خدمات مشاورۀ فروش (Sell-side) را به شما ارائه می دهد

خدمات مشاوره فروش

خریداران

در صورتی که خریدار مالی یا استراتژیک هستید، مشاوران ارزین خدمات جامع مشاورۀ خرید (Buy-side) را به شما ارائه می نماید

خدمات مشاوره خرید
دات نت نیوک فارسی