معرفی ارزین

ارزین فعالیت خود را با مأموریت ایجاد بسترهای لازم برای انجام معاملات ساختارمندِ ادغام و تملک توسط مشاوران مالی متعهد و باتجربۀ کشور آغاز کرده است. ارزین این مهم را از طریق تشکیل و توسعۀ شبکه صاحبان پروژه و شرکت ها، شبکه سرمایه ‏گذاران و همچنین شبکه مشاوران ادغام و تملک فراهم می نماید. در واقع، طیف وسیع شرکت ها در صنایع مختلف، یافتن شرکت های موردنظر را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تسهیل می نماید و همچنین، این امکان برای صاحبان پروژه و شرکت ها فراهم می شود تا بتواند سرمایۀ مورد نیاز خود را به شیوۀ مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن جذب نمایند. آشکار است این دو، تنها از طریق شبکه ای از مشاوران ادغام و تملک میسر است که مورد اعتماد سرمایه گذاران و سرمایه پذیران می باشند و می توانند خدمات ادغام و تملک را به صورت جامع و کاملاً تخصصی به آنها ارائه دهند. 

از نظر دست اندرکاران ارزین، انجام موفق و گستردۀ معاملات ادغام و تملک، جز با توسعۀ فعالیت ها در سطح بین المللی میسر نمی باشد. از این رو، چشم انداز توسعه شبکه های فروشندگان، سرمایه گذاران و مشاوران ادغام و تملک در سطح بین الملل و بر اساس استانداردهای بین المللی پیگیری خواهیم کرد.

چرا ارزین؟

projects
تنوع شرکت ها و پروژه ها

انبوه شرکت ها و پروژه های واجد شرایط در ارزین موجب می شود تا خریداران فرصت سرمایه گذاری با مشخصات دلخواه شان را به بهترین وجه ممکن بیایند.

advisors
مشاوران باتجربه و متعهد

همکاری ارزین با مشاوران مالی و همکاری با کارشناسان فنی در صتایع مختلف، این امکان را به خریداران و همچنین فروشندگان می دهد که از انجام موفقیت آمیز خرید یا فروش شرکت یا پروژۀ مورد نظرشان اطمینان یابند.

investors
خریداران متعدد

شبکۀ سرمایه گذاران ارزین در داخل و خارج از کشور، جذب سرمایۀ موردنیاز را به بهترین شیوه و سریعترین زمان ممکن تسهیل می نماید.

شرکت ها و پروژه ها به تفکیک صنعت

خدمات هوشمند ارزین

به جمع مشتریان ما بپیوندید

فروشندگان

در صورتی که قصد جذب سرمایه برای شرکت یا پروژه موردنظرتان را دارید، مشاوران ارزین خدمات مشاورۀ فروش (Sell-side) را به شما ارائه می دهد

خدمات مشاوره فروش

خریداران

در صورتی که خریدار مالی یا استراتژیک هستید، مشاوران ارزین خدمات جامع مشاورۀ خرید (Buy-side) را به شما ارائه می نماید

خدمات مشاوره خرید
دات نت نیوک فارسی